Активність волонтерської допомоги блокпостам антитерористиної операції різко зменшилась.
Такими фактами ділився волинський активіст, голова фонду «Матері Божої неустанної помочі» Микола Гінайло на урочистостях, присвячених дню інвалідів, - повідомляє "БУГ".
Отець Микола вранці 3 грудня повернувся із зони АТО, проїхавши більше 2700 кілометрів, відвідавши крайні блокпости східних кордонів України.
"Цього разу ми завезли допомогу, зібрану жителями Володимир-Волинського району. Я пишаюсь тим, що хоч трішки пожив у цій місцині. Мешканці району такі щедрі, вони діляться буквально усім, що мають. Ми завезли під Горлівку, найперше, тепло сердець та щирі вітання з нашого краю, а також теплі речі для наших дітей", - зазначив активіст.
Микола Гінайло каже, що незважаючи на важку фінансову ситуацію в країні, дороги на сході ремонтують та прокладають.
"Наша команда змогла дістатися за 200 метрів до кордону з бандитськими формуваннями. Також українці із сіл можуть дістатися в Артемівськ та купити усе необхідне. Хоча на закупівлю товарів першої ...
Читати новину на сайті volynpost.com
Мітки новини: Активність волонтерської допомоги бійцям зменшилася волинський активіст
|