Віртуальний світ у прямому сенсі поглинає дедалі більше молоді. Однак, є реальні загрози про які вам варто знати.
Ми вже не уявляємо своє життя без соціальних мереж. А все тому, що тут ми спілкуємось з друзями, викладаємо свої фото, пишемо дописи в яких розповідаємо про власне життя, думки тощо. У гонитві за лайками та підписниками ми забуваємо про небезпеки таких перегонів. Адже, не усе так безхмарно, як здається.
Відсутність приватності
У віртуальному світі не існує приватності. Тобто, хто завгодно зможе побачити ваші фото, дізнатись про ваші політичні вподобання, релігію, переконання, світогляд. Цю інформацію можуть використати і проти вас. А якщо людина взагалі не фільтрує те, що викладає на загал, то стає відкритою для багатьох шахраїв та реально небезпечних користувачів. Слід, хоча б встановлювати налаштування приватності та не бути таким відкритим для інтернет-користувачів. Пам’ятайте, що соціальні мережі можуть нести загрозу для вас та вашої сім’ї. Використовуйте їх виключно в розважальних цілях, не більше.
Поглинання вашого часу
Ви навряд чи помічаєте, скільки часу на день ви витрачає на “стрічку дописів” у Фейсбуці, наприклад. За сніданком, в перервах між роботою, обідом, вечерею, перед сном. Усі ми сидимо у соціальних мережах та слідкуємо за чужим життям. Ви навіть не уявляєте, скільки часу ви втрачаєте марно. Якщо спробуєте прожити хоча б два дні без інтернету, то зрозумієте, як багато корисного можна зробити за цей період.
Вплив на свідомість
Слідкуючи за ідеальними блогерами, які не викладають ніякого негативу та реальної сторони життя, ми часто намагаємось брати з них приклад. Але, врешті-решт, розуміємо, що це неможливо. У реальному житті ніколи не буває рівної дороги: ми падаємо, втрачаємо настрій, шукаємо себе – це все нормально. Не слід бігти за вигаданими образами, які нам трактують у соцмережах. Життя – реальна річ, зі своїми чорними та білими смужками. Розумійте це.
Шахраї не сплять
Уся ваша контактна інформація може бути використана у інших цілях. До прикладу, часто у соцмережах ми вказуємо свій номер телефону, електронну адресу, ба більше – адресу проживання. Уся ця інформація може використовуватись шахраями, або ж злочинцями. Ніколи нікому не надавайте своїх контактних даних. Пам’ятайте, що приватність – обов’язкова.