• Про нас
  • Контакти
РЕКЛАМА
Tuesday, February 7, 2023
  • Вхід
Луцьк News
  • Прогнози
  • Коментарі
  • Рекомендації
  • Відео
  • Події
  • Хештеги

No products in the cart.

ДОДАТИ НОВИНУ
ПІДТРИМАТИ
  • Головна
  • #StandwithUkraine
  • #StopRussia
Результатів не знайдено
Переглянути весь результат
  • Головна
  • #StandwithUkraine
  • #StopRussia
Результатів не знайдено
Переглянути весь результат
Луцьк News
Результатів не знайдено
Переглянути весь результат
Головна Інтерв’ю

Йога – коли ти не боїшся того, що буде далі, – інструктор з Alfa Gravity

Луцьк News Автор Луцьк News
30.07.2017
у Інтерв’ю
Reading Time: 1 min read
634 13
A A
0
Share on FacebookShare on Twitter

Іронічний але просвітлений, активний але гармонійний, енергійний але умиротворений. Усі ці «але» поєднуються в одній людині, яку в тусовці луцьких (та й не тільки луцьких) митців називають Пупсом. Лучанин Ігор Семенюк свого часу влаштував у місті не один музичний концерт, парад мильних бульбашок, брав участь у різних мистецьких подіях та акціях, долучався до громадського та культурного життя Луцька. Зараз Ігор займається йогою та Alfa Gravity, фрілансить та подорожує з коханою дівчиною. Про те, як вдається поєднувати безліч захоплень, роботу та йогу Ігор Семенюк розповів у інтерв’ю «Волиньтопу».

Хто такий Ігор Семенюк?

(Замість відповіді Ігор надіслав це відео):

Спочатку ти писав вірші, брав участь у літературних слемах, потім організовував культурні події, концерти музикантів, знімав короткометражки, працював інструктором з Alfa Gravity. Тепер ти мандруєш, страшно уявити, що ж буде далі☺.

Ну насправді ти тут ще й не згадала всього, чим я займався, були ще роботи, були ще інші захоплення. І я б все це так не розділяв, тому що якби зараз потрібно було організувати якийсь концерт, і був справді цікавий артист, з яким би мені хотілось працювати, я організував би цей концерт.

Я не працював інструктором Alfa Gravity – працюю ним досі – півгодини назад повернувся з наших зборів. Тобто я зараз просто цьому приділяю трошки менше уваги, тому що є певний фріланс, є певні інші види зайнятості, якими я займаюсь. Тому я себе не відношу до прямо таких мандрівників, які мандрують країнами, одночасно працюють. Для мене це дуже важко, я насправді стараюся раз в 3, в 4 місяці вирватися кудись на хоча б мінімум 10 днів, щоб пізнати країну, і я туди не беру ніякої роботи, я кажу, що їду. Мандри є мандри, відпочинок є відпочинок, робота є робота. Тому я, скоріше, в перервах між роботою встигаю десь вириватися, мандрувати країнами. А що ж буде далі… ну це все дуже просто: я фокусую свою увагу на тому, що мені подобається, і займаюся тим, що мені подобається в даний момент часу, і тому, що буде далі, я не знаю.

ПРО ЛЮБОВ І ЙОГУ

Якби ти брав інтерв’ю в Ігоря Семенюка, що б ти у нього спитав?

Та не знаю. Це таке питання, знаєш: якби ти зустрівся з кумиром дитинства чи з якоюсь суперзіркою, про що б ти в нього запитав. Це якісь такі спонтанні речі… я не знаю.

Як починається твій день?

Стараюся я прокидатися десь з 6-ої ранку, але, буває, о 8-ій годині. Перед сніданком роблю йогівські вправи по роботі з животом, вони дозволяють запустити нормально процеси травлення і тому подібне. Буває, що зранку сідаю медитувати до години часу. Ну і на сніданок, зараз літо, то кожного ранку – фрукти, фрукти-кава.

У твоєму вірші йдеться: «І ніхто не може тобі обіцяти, що проковтнувши кісточку, ти посадиш в собі дерево…».  Яке дерево Ігоря Семенюка?

Дерево з дуже багатьма гілочками, які з’єднують багато різних людей, захоплень, фестивалів. Тому що я справді знаю людей з абсолютно різних сфер в цьому житті, і це дуже цікаво насправді – не зациклюватися на якійсь одній сфері, а розвиватися всебічно, спілкуватися з абсолютно різними людьми, і розширювати трошки свій світ.

Що таке любов?

Та любов це є все. Я, взагалі, думаю, що наш світ створений з любові: і Бог є любов, світ є любов, життя є любов, смерть є любов… в кінці кінців, тому що це те, з чого ми народжуємся, це те заради чого ми живемо, тому що якби ми не любили того, чим ми займаємося, того де ми живемо, то ми б цього і не робили. Тому в основі всього є любов.

Скільки років ти займаєшся йогою? Як вона вплинула на твоє життя?

Перше моє заняття йогою було рівно 3 роки тому. Я прийшов до інструктора Христини Губської, мені дуже сподобалося. З першого заняття стало зрозуміло, що це щось таке, що вже було в моєму житті і, фактично, більшість людей уявляють це, як фізичні вправи, але насправді йога – це життєвий шлях. Тому фізично, асанами я почав займатися рівно 3 роки тому, а якісь певні речі з йоги, йога як життєвий шлях, була присутня в моєму житті вже й раніше. В мене був такий момент, коли я закінчив університет, і цих 5 років настільки важко вже було морально закінчити, тому що, ну все-таки рутина: 5 років одним і тим самим займатися. Я просто зібрав речі, нікому не сказав, тільки батькам вже за 2 години до виїзду, що я їду в Крим. Я поїхав потягом прямо в Крим і просто прожив там 2 тижні без телефонів (тоді ще не було тих смартфонів), просто ми хіпували, співали пісні, грали на барабанах. І, мені здається, що саме той момент дуже кардинально змінив моє життя. І то є йога – коли ти віддаєшся життю, не боїшся того, що буде далі, а просто живеш і насолоджуєшся життям.

Христина Губська та Ігор Семенюк. фото Христини Губської
фото Христини Губської
фото Христини Губської

фото Христини Губської
фото Христини Губської
фото Христини Губської

І то є йога – коли ти віддаєшся життю, не боїшся того, що буде далі, і просто живеш, і насолоджуєшся життям.

Скільки вже людей затягнув у свою «секту»?☺

Та немає ніякої секти. І нікого не затягую. В мене була одна подруга, яку я переконував завжди: піди на йогу, піди на йогу. Вона зараз успішно вже займається десь півтора роки, і є якийсь певний власний прогрес. А так я ніколи нікого не переконував і нікому не кажу. Це не для всіх. Це треба постійно практикувати, треба постійно займатися. І в студії займатися – це одне, а коли ти починаєш свою власну практику – це зовсім інше. Тому що в студії ти знаєш, що є чіткі години, що тоді-тоді тобі треба прийти, тобі скажуть що робити, і ти будеш займатися, а вдома ти маєш спланувати все так, щоб в тебе був час, і ти маєш встати, ти маєш годину-півтори години попрактикувати, і завжди знаходяться відмазки, що «ні», тому це зовсім інший рівень. Тому ніякої секти немає. Не займайтеся йогою, вона вам не треба.

Хто твої духовні наставники?

Батьки. Віра батьків в те, що їхні діти прийшли в цей світ для того, щоб зробити щось величне. Я вважаю батьків своїм духовними наставниками.

Як рідні відреагували на те, що ти перестав їсти м’ясо? Яка була реакція бабусі?☺

Рідні не могли зрозуміти, зараз вони вже змирилися і нічого не говорять. Бабуся то дуже весело – вона каже: їж сало, воно без м’яса, вона каже: їж курятину, вона нежирна. Люди в селі свято вірять в те, що м’ясо підтримує життя організму людини, що без м’яса важка праця неможлива. Я фізично важко не працюю, тому не можу стверджувати як це. Але вже десь 2 роки не їм м’яса і нормально почуваюся – живий-здоровий.

Рідні не могли зрозуміти, зараз вони вже змирилися і нічого не говорять.Бабуся то дуже весело – вона каже: їж сало, воно без м’яса, вона каже: їж курятину, вона нежирна.

фото Ігоря Семенюка
фото Ігоря Семенюка
фото Ігоря Семенюка

Ти об’їздив 10 країн, скажи, поняття менталітету справді має під собою вагу: люди у різних країнах справді різні чи це стереотип?

В принципі, клімат, якісь певні умови навколо впливають на характер людини, на її світогляд, але з іншого боку, всі люди прагнуть одного: жити щасливо там, де вони живуть. Тому особливо я б не сказав, що люди відрізняються. Я не був ще в якихось екзотичних країнах, тому мені важко порівнювати, тому що все-таки Європа і те все, що навколо України, це ще дуже схожий світогляд до нашого світогляду. Але, скоріше, я вважаю, що це стереотипи, тому що навіть поїхати в Карпати – там вже світогляд, спосіб життя, менталітет людей абсолютно відмінний від людей, які живуть в Луцьку і на Волині. Тому, скоріше, клімат і навколишнє середовище впливає на характер людини, а основа всього – це щасливе життя.

Клімат і навколишнє середовище впливає на характер людини, а основа всього – це щасливе життя.

Зараз розвелося багато просвітлених вегетеріанців-мандрівників, а на заводах нема кому працювати…☺ Жартую☺ Питання, яке, мабуть, цікавить усіх твоїх фоловерів: де ти береш гроші на подорожі?

(Сміється) Ну насправді я мандрую дуже бюджетно, постійно стараюся знайти якісь квитки дешеві. Останні квитки, які я купляв, коштували 5 євро з людини. Тобто це щось там було 24 євро за дві людини туди й назад на переліт в 2000 кілометрів. Тобто знижки, знижки є знижки. Також каучсьорфінг (всесвітній проект, завдяки якому мандрівники безкоштовно діляться один з одним місцем для ночівлі під час подорожей, – ред.), також якісь інші речі. Але гроші… багато роботи! Треба працювати. В мене зараз 3 роботи і треба якось все поєднувати. Тому, як кажуть люди: хто крутиться, той вміє крутитись. Треба, скоріше за все, приймати всі можливості, які дає життя, тобто не зупинятися. Тому ось так.

Подорож наодинці і подорож у парі: що вибереш? І яка різниця між такими мандрами?

Насправді ми подорожуємо з Катериною двоє. Мені подобається подорожувати вдвох. Хтось говорить, що насправді мандрівка можлива тільки наодинці, коли ти повністю поринаєш в цю мандрівку. Ми подорожуємо двоє і прийшли до висновку, що найкраще в подорожі тоді, коли тобі є з ким розділити ті емоції, ті всі ситуації, які відбуваються з тобою в подорожі. Тому що постійно зустрічаєш класних людей, але з цими людьми ти розділяєш декілька днів спільних і їдеш далі. Тому дуже класно мати близьку за духом людину, поруч з якою тобі просто комфортно і класно подорожувати.

Після подорожей закордоном Україна сприймається інакше? Мабуть, після привітної Норвегії вдома всюди ввижається суцільна зрада?

Ну, звісно, сприймається по-іншому, тому що варто виїхати і повернутися назад… В нас є декілька проблем: це дуже потужна інформаційна плита, яка лежить на нас – це війна, це АТО, це те, що всі люди мають страждати. Це дуже велика проблема України. Люди все рідше шукають позитив, але насправді дуже позитивним є те, що в тих всіх розвинених країнах життя людей є дуже розмірене, заплановане,  а Україна – це суцільне поле для можливостей. І ти сюди приїжджаєш, і ти розумієш, що тут стільки незайнятих ніш, тут стільки всяких ідей для бізнесу, які можна просто починати втілювати, розвивати щось нове. Тому в Україні потужна пропаганда існує, проблеми якісь економічні, але водночас дуже широке поле для того, щоб починати щось нове, і дуже багато ресурсів для цього, дуже багато людей готових працювати. Тому Україна дуже класна. Я люблю Україну.

Норвегія. фото Ігоря Семенюка
Норвегія. фото Ігоря Семенюка
Норвегія. фото Ігоря Семенюка

Норвегія. фото Ігоря Семенюка
Норвегія. фото Ігоря Семенюка
Норвегія. фото Ігоря Семенюка

Норвегія. фото Ігоря Семенюка
Норвегія. фото Ігоря Семенюка
Норвегія. фото Ігоря Семенюка

Чого ти навчився в кожній з країн?

Та грузини святкують все, постійно і завжди. В них кожен день – свято. Турки – дуже привітні до мандрівників, приймають всіх мандрівників. Тому це теж дуже класно. Норвежці… (посміхається) норвежці все планують. Я перестав все планувати після Норвегії. Італійці… цей їхній розслабон… Я не знаю, коли вони працюють, тому що вони там зранку виходять на роботу, чучуть працюють, потім півдня відпочивають, ввечері трошки працюють і в них знов там сієста.

паром Одеса-Батумі
м. Тбілісі, Грузія. фото Ігоря Семенюка
м. Тбілісі, Грузія. фото Ігоря Семенюка

м. Батумі, Грузія. фото Ігоря Семенюка
м. Батумі, Грузія. фото Ігоря Семенюка
м. Батумі, Грузія. фото Ігоря Семенюка

м. Батумі, Грузія. фото Ігоря Семенюка
м. Местія, Грузія. фото Ігоря Семенюка
м. Местія, Грузія. фото Ігоря Семенюка

ТОП-5 країн, які варто відвідати людям, які щойно виготовили біометричний паспорт☺

Ну, біометричний паспорт, це в першу чергу Туреччина без віз, ну але й зі звичайним паспортом теж. Європа! Їдьте в Європу – біометричний паспорт, не треба віз, не треба тратити дорогоцінний час і гроші на те, щоб виготовити візи.

Тобі виділили хвилину ефірного часу на провідних світових каналах, що б ти сказав глядачам?

Я б сказав глядачам: нікого не слухайте, а йдіть здобувайте власний досвід і на основі власного досвіду приймайте всі свої життєві рішення.

Розмовляла Зю Побережнюк

 

ПІДТРИМАЙ ВОЛИНЬТОП – ДОПОМОЖИ В РОЗВИТКУ НЕЗАЛЕЖНИХ ЛУЦЬКИХ МЕДІА!

Теги: Alfa GravityвегетеріанствоІгор СеменюкйогакаучсерфінгЛуцькподорожі
Поділитися504Твітнути315Поділитися126
Луцьк News

Луцьк News

Луцьк News - новий медіа-проект інформаційного агентства, рекламно-консалтингової компанії "Спектр" https://spectrmedia.com/

Луцьк News

© Спектр Медіа Група

Меню

  • Про нас
  • Умови користування
  • Політика конфіденційності
  • Публічна оферта
  • Контакти

Слідкуйте за нами

Результатів не знайдено
Переглянути весь результат
  • Луцькі соколи
  • Без категорії
  • Бізнес-проєкти
  • Відео
  • Дзеркало міста
  • Open Volyn
  • Таємна влада
  • Культура країни
  • Місто світла
  • Запитай у лікаря
  • Інтерв’ю
  • Освітній Update
  • Події
  • Прогнози
  • Рекомендації
  • Стрім
  • ТОП
  • Хештеги

© Спектр Медіа Група

З поверненням!

Увійдіть до свого акаунту нижче

Забули пароль?

Отримати свій пароль

Будь ласка, введіть своє ім'я користувача або адресу електронної пошти, щоб скинути свій пароль.

Увійти
Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?