У Луцьку відбудуться поєдинки чергового туру чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд суперліги.
6 та 7 грудня в залі обласної дитячо-юнацької спортивної школи (вулиця Шевченка, 3) луцька команда «Континіум-Волинь-Універс итет» зустрінеться з одним із лідерів цьогорічного розіграшу жіночої суперліги, командою «Сєвєродончанка» з міста Сєвєродонецьк (Луганська область), - повідомляють на сайті Луцької міської ради.
Нині суперники луцької команди перебувають на другій сходинці турнірної таблиці, маючи у своєму активі 26 залікових очок. «Континіум-Волинь-Універс итет» з 18 очками перебуває на п’ятій сходинці.
У разі перемоги луцька команда значно покращить своє турнірне становище, а суперники у разі перемоги можуть закріпитися на другому місці і значно випередити команду «Орбіта–ЗТМК–ЗНУ» з міста Запоріжжя, яка наразі перебуває на третій сходинці.
Гра обіцяє бути напруженою і видовищною. Початок ігор: пятниця - 17:00, субота - 12:00 (зал обласної ДЮСШ).
|