Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик пропонує Луцьку змінити подачу гарячої води.
Про це він повідомив під час засідання антикризового енергетичного штабу в облдержадміністрації 3 грудня.
За його словами, Луцьк – єдине місто, в якому гаряча вода подається 16 годин на добу.
«Луцьк живе не в зовсім економному режимі. Я не розумію, чим це місто відрізняється від інших міст обласного підпорядкування Там що, люди якісь особливі Це єдине місто, в якому гаряча вода подається 16 годин на добу. Інші міста подають її на вихідні або по кілька годин на добу у будні. Сьогодні «Луцьктепло» добряче кочегарить. Я відчуваю це по теплу батарей у своїй кватирі», - зауважив Володимир Гунчик.
Очільник області порекомендував Луцьку стати на рівень із іншими містами обласного підпорядкування та змінити графік подачі гарячої води. Подавати воду лише з 6:00 до 9:00 та з 19:00 до 22:00 у будні дні, а в суботу–неділю – цілодобово.
Володимир Гунчик зауважив, що в такий спосіб можна зекономити газ.
«Аналіз по енергозабезпеченню показав, краще мати гарячу воду ввечері і зранку, ніж її не мати взагалі. Я можу ...
Читати новину на сайті volynpost.com
Мітки новини: Луцьку пропонують затягнути паски подачею гарячої води
|