Неділя, Травень 26, 2019
13 °c
Luts'k
12 ° Fri
12 ° Sat
7 ° Sun
6 ° Mon

Медіа-кіт

Інтернет-видання «Лучанка» створене рекламно-консалтинговою компанією «Спектр Медіа Група» для ознайомлення читачів з діяльністю, життям, світоглядом, смаками луцьких та волинських жінок.

Наш проект цікавий та унікальний тим, що доводить: не обов’язково рівнятися лише на закордонних  або столичних жінок, адже поруч з нами живе безліч успішних, неординарних та талановитих волинянок.

Аудиторія «Лучанки» – це жінки віком від 20-ти до 60-ти років, які цікавляться новинами моди та стилю, самовдосконаленням, ведуть активне ділове та культурне життя.

Наша героїня – різностороння особистість, яка надихає на нові звершення.

Редакція інтернет-видання відкрита для співпраці! Якщо Вам є що розповісти нашим читачам або Ви можете поділитися своїм унікальним досвідом у будь-якій сфері життя, запрошуємо Вас стати героїнею нашого онлайн-журналу. Окрім того, ми зможемо якнайкраще представити Ваші послуги або продукцію у нашому виданні.

На сторінках видання «Лучанки» Ви завжди знайдете актуальні та цікаві інтерв’ю, секрети моди та стилю, публікації на тему «здоров’я» та «стосунки», новини спорту, кулінарні рецепти, анонси подій,  та секс-поради.

Будемо раді співпрацювати з Вами!

Увійдіть до свого акаунту нижче

Заповніть нижченаведені форми для реєстрації

Отримати свій пароль

Будь ласка, введіть своє ім'я користувача або адресу електронної пошти, щоб скинути свій пароль.