/public/images/rss.png” src=”/public/images/rss.png” width=”26″ height=”26″ alt=”” class=”lozad pull-left”> RSS Контакти
Середа 08:32
19 Березня 2025
- Новини
- Луцьк
- Волинь
- Україна
- Світ
- Політика
- Економіка
- Гроші
- Бізнес
- Нерухомість
- НП
- Соціум
- Медицина
- Освіта
- Довкілля
- Вікенд
- Релігія
- Благодійництво
- Техно, IT
- Культура
- Музика
- Кіно
- Література
- Мистецтво
- Історія
- Авто
- Спорт
- Таблоїд
- Проекти ВН
- Акценти
- Трибуна
- повідом новину
- Аверс
Інтерв’юАналітикаФотоВідеоБлогиДосьєАнонсиПопулярне Запитай юриста PDF-архів газети
«Найбільше запам’ятовується перший контакт із ворогом», – воїн волинського батальйону НГУ Беха
Сьогодні 08:11 Коментарів: 0 0 Твіт
Станіслав на псевдо Беха – зв’язківець волинського батальйону Нацгвардії. Свій позивний отримав через любов до автомобілів марки BMW. До війни чоловік працював в IT-сфері, а після повномасштабного вторгнення у 2022-му добровольцем став на захист України.
Історію військового розповідає ТРК «Аверс».
Він виконував завдання на Запорізькому та Покровському напрямках. Там відповідав за налагодження зв’язку з підрозділами, допомагаючи в роботі піхотинцям.
«Запам’яталося, як прослуховували росіян. Вони кричали один до одного й не хотіли здавати позицій. У них була тактична карта з мітками розташування. Наприклад, треба бути обережним, беручи ворожу рацію. Їх можуть відслідковувати», – розповів Станіслав.
Читати ще: «Якщо побратими стоять плече до плеча – ворог просто безсилий!» – головний сержант зі сталевої сотки
Каже: на фронті дуже погано, коли вашу точку виявили, бо першочергово туди може бути приліт. Також ворог може відправити туди свою піхоту.
Для будь-кого на фронті, переконаний військовий, найбільше запам’ятовується перший контакт із ворогом.
«Я вперше побачив ворога за п’ять метрів від себе, відкрив вогонь. Він був за цегляною будівлею, тож встиг відбігти й заховатися за дерев’яний паркан. Тож стріляв і по паркану. Від першого контакту відчував сильний адреналін, пізніше – нерозуміння. Мов, як це так, який жах. Але в нас немає варіантів: або він, або ми», – пригадав зв’язківець.
Читати ще: Добре влучає в цілі та проводить побратимам «борщову» психотерапію: історія Відьми зі сталевої сотки
Перебуваючи на позиціях, додав, варто відкинути негативні думки й ніколи не здаватися. Військового надихають приклади побратимів, які виходили зі складних ситуацій.
За словами захисника, війна зробила його впевненішим і сильнішим. Крім того, Станіслав закликав хлопців і дівчат цікавитися військовою справою.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити