Про нас

ХТО МИ?

 

Луцьк Реклама – це вебпортал для об’єднання власників рекламних площ та замовників реклами. На сайті представлені усі можливі рекламні майданчики: білборди, сітілайти, відеоекрани, журнали та газети, групи в соцмережах, Telegram-канали, радіо, телебачення, сайти, блоги, реклама на транспорті.

Саме тут можна знайти інформацію про усі медіаплощі країни та всього лише за кілька хвилин замовити розміщення інформації про товари та послуги, що робить сайт зручним джерелом реклами для вашого бізнесу.

Луцьк Реклама – це платформа, яка поєднує власників рекламних медіаактивів та потенційних клієнтів на розміщення. Проєкт розроблений інформаційним агентством, рекламно-консалтинговою компанією “Спектр Медіа Група”.

 

ВЛАСНИКАМ РЕКЛАМНИХ ПЛОЩ

 

Додавши свої медіаплощини на портал “Луцьк Реклама”, Ви створюєте додатковий спосіб стимуляції продажу Ваших рекламних послуг та збільшуєте брендовий потенціал вашої компанії. Портал “Луцьк Реклама” допоможе Вам знайти нових клієнтів і
оптимізувати роботу з Вашими надійними партнерами.

Ви абсолютно нічого не втрачаєте. Ми самі зацікавлені, щоб Ви отримали клієнтів. Ми заробляємо, лише в тому випадку, якщо заробляєте Ви. Це чесний, екологічний бізнес-проект. Ви також додатково отримаєте безкоштовну рекламу в інтернеті ваших медіапродуктів і бренду, адже ми готові рекламувати проєкт Луцьк Реклама, а разом з ним – наших Партнерів.

Реєстрація на сайті безкоштовна. В особистому кабінеті Ви маєте змогу налаштувати сторінку вашого профілю, додати реквізити, а також посилання на Ваш сайт.

 

КЛІЄНТАМ

 

Працюючи з платформою “Луцьк Реклама”, Ви маєте змогу чітко організувати власний медіаплан, запланувати потрібне рекламне розміщення і зекономити свій час на роботу з рекламними компаніями.

На порталі “Луцьк Реклама” можливо забронювати рекламні площі онлайн, оплатити рахунок на послуги та отримати всі потрібні документи для звітності. Більше не потрібно ходити в 10 різних компаній і витрачати дорогоцінний час на комунікацію. Замовляйте розміщення реклами онлайн.

 

Сайти та блоги – одні з найбільш продуктивних місць для розміщення реклами. Замовляйте банерну рекламу, рекламні статті, інтерв’ю, анонси або піар просування.

 

Соціальні мережі – насправді це найефективніше місце для просування своєї продукції чи послуг, яке набирає все більшого розмаху. Facebook. Youtube. Instagram. Telegram

 

Новий ефективний спосіб рекламувати свої товари та послуги – це згадка про них у публікаціях та відеоблогах відомих авторів та блогерів.

 

Урбаністика – реклама, яку бачиш щодня, проходячи повз стовпи, житлові та комерційні будівлі. Рекламний інтер’єр твого міста.

 

Реклама на/в транспорті привертає увагу тисяч людей на вулиці. Рухома реклама до ваших послуг

 

Відеоекрани – один з найбільш дієвих рекламних площ, адже споживачі краще сприймають і запам’ятовують відео, ніж текстову інформацію.

 

Щодня громадські заклади відвідують сотні людей, тому це ідеальне місце для розміщення вашої реклами: флаєрів, візиток, банерів, брендованої продукції.

 

У місцевих радіостанцій є своя велика аудиторія, тому замовляйте рекламу своїх товарів чи послуг і вона звучатиме на топових радіохвилях області.

 

Попри великий вибір інтернет-майданчиків для реклами, журнали та газети лишаються практичним способом просування товарів та послуг.

 

Телебачення стабільно має велику глядацьку аудиторію, яка залюбки може стати й вашою клієнтурою. Дорого та ефективно!

 

кіноВашу рекламу перед початком цікавого фільму перегляне весь зал, а відвідуваність в кінокомплексах понад 30 000 людей в місяць.

 

Події та шоу збирають в одному місці сотні та навіть тисячі людей, усі вони – ваші потенційні клієнти, тому не втрачайте нагоди заявити про себе на таких масштабних дійствах.

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

 

Щоб почати роботу з порталом “Луцьк Реклама” Вам потрібно безкоштовно зареєструватись на сайті www.lutskreklama.com та на сторінці Вашого профілю додати медіапродукти Вашої компанії, рекламні площі, брендові можливості й інше. Більшість продуктів має формат букінгу. Тому ціна мусить бути проставлена з урахуванням 30-денного терміну.

Луцьк Реклама працює без посередників. Це означає що оплата від клієнта буде поступати прямо Вам на рахунок. Реквізити компанії ви можете встановити в особистому кабінеті сайту Луцьк Реклама. Після оформлення замовлення, клієнт отримає PDF рахунок з Вашими реквізитами, а Ви – E-mail сповіщення про отримання нового замовлення. Після отримання оплати, Вам потрібно підтвердити замовлення на сайті Луцьк Реклама і розпочати розміщення реклами.

Вебсайт отримує 12% від замовлення клієнтом ваших рекламних продуктів, які спрямовуються на оплату технічно-організаційних витрат інтернет-проєкту Луцьк Реклама. Щоб почати співпрацю з проєкт Луцьк Реклама, вам потрібно
зареєструватись на сайті як Продавець і акцептувати угоду про співпрацю.

Вебсайт отримує комісію лише у випадку реального замовлення продуктів. Оплату комісії, продавець зобов’язується
перераховувати на банківський рахунок компанії Спектр Медіа Група кожних 30 днів.

З поверненням!

Увійдіть до свого акаунту нижче

Отримати свій пароль

Будь ласка, введіть своє ім'я користувача або адресу електронної пошти, щоб скинути свій пароль.

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?