Четвер, Травень 23, 2019
13 °c
Luts'k
12 ° Fri
12 ° Sat
7 ° Sun
6 ° Mon

Реклама

Онлайн-журнал «Лучанка» – світ волинської жінки

Про жінок і для жінок!

Жіночі журнали – це особливий світ, який розкриває та надихає жінок. «Лучанка» –  це перше видання саме про волинську жінку: її образ, неповторність, смаки, родинні звичаї, хобі, кар’єру. Вона серед нас, вона у кожній з нас – читайте та пізнавайте лучанок. В онлайн-журналі «Лучанка» ви знайдете історії про непересічних жінок нашого краю: історичні постаті, сучасні знаменитості, бізнес-вумен, талановиті, хороші мами і бабусі, багатогранні особистості, і про маленьких лучанок. А також багато інформації про особисте життя, здоров’я, саморозвиток, дім, красу, акції, привітання та багато іншого, цікавого не тільки жінкам.

«Лучанка» – це інтернет-журнал, який створений, щоб бути помічником, консультантом і порадником для кожної жінки. Аудиторія: видання адресоване жінкам різного віку, бізнес-леді, молодим мамам і домогосподаркам, а також усім чоловікам, гостям міста.

 

Комерційна пропозиція

Розмістивши рекламний банер, статтю чи будь-який інший вид реклами на сайті «Лучанка», ви отримаєте пряме попадання у цільову аудиторію – жінки у віці від 20 до 60 років, з повним достатком. Адже, саме жінка приймає до 70 % рішень про здійснення покупок для себе, чоловіка, дітей, для дому, здоров’я та навчання, тощо. Запропонуйте свій продукт, послугу лучанкам – отримайте клієнтів та прибуток.

Види та вартість розміщення реклами:

Критерії хорошої нативної реклами:

  • її створено з урахуванням інтересів та цінностей цільової аудиторії;
  • вона розміщена там, де ця аудиторія є;
  • написана у стилі майданчика;
  • у форматі, що підходить темі, бренду й патерну поведінки аудиторії;
  • запущена вчасно, у вдалий момент;
  • її результати ретельно аналізуються.

[TABS_R id=1202]

Увійдіть до свого акаунту нижче

Заповніть нижченаведені форми для реєстрації

Отримати свій пароль

Будь ласка, введіть своє ім'я користувача або адресу електронної пошти, щоб скинути свій пароль.