Одні і ті ж окуляри можуть неймовірно міняти образ тої, хто їх обрала, адже впливає на загальну картину насамперед форма обличчя, не менш важлива фактура лиця, найвиразніші риси моделі і, звісно, тон її волосся та зачіска.
Лідером світових модних оглядів в 2018 році стали окуляри «лисички». Витончена форма, витягнута акуратними кутиками до скронь, вносить в образ грайливість.
Втім, не лисичками єдиними. Невеликі окуляри в напівпрозорої пластиковій оправі мигдалеподібної форми підійдуть до яскравого макіяжу, як і тонкі, майже повітряні лінзи, обрамлені металом. Водночас, на модних подіумах уже кілька років поспіль красуються в окулярах, що мають масивні пластикові оправи.
Якщо у вас квадратний тип обличчя, то можна сміливо вибрати великі круглі окуляри, це ж стосується прямокутного типу. А от круглолицим панянкам це явно не личитиме: щоб відвернути увагу від вилиць, можна вибрати окуляри з широкими дужками у квадратних або прямокутних оправах.
Власницям широких вилиць і гоструватого підборіддя рекомендують вибирати окуляри-метелики, пам’ятаючи, що брови обов’язково повинно бути видно з-під окулярів, а гострим кутам оправи краще мати плавні зрізи.
За формою брів оправа вибирається нехитро, головне – слідувати їх лінії. Якщо дуга буде зовсім прихована за очками, створиться враження вічно незадоволеного людини. Якщо ж кінчик брів опиниться над рамою, особа придбає той погляд, наче ви чимось невимовно здивовані.
За кольором волосся окуляри підбираються ще простіше: їх тон повинен гармоніювати. При наявності сивини підходять сині, а також бордові оправи, зменшують вік років на 10. Руденькі можуть сміливо вибирати окуляри бежевих тонів, а також коралові і рожеві. Шатенкам краще зупинитися на коричневому, бурштиновому, винному кольорі. Брюнеткам радять холодні тони: насичено-коричневі, вугільно-чорні, сірі і синяво-чорні.