Успішний бізнес в Україні — нелегка справа, але доволі реальна.
Навіть, для жінок у декреті. Адже, головне — правильна стратегія та бажання. У будь-якому разі, успіх приходить з досвідом, який будується як на досягненні успіху у бізнесі, так і провалах. Тому, якщо ви знайшли справу свого життя, але тимчасово щось не вдається – не здавайтесь. А якщо ж ви у пошуку власної справи, то рекомендуємо вам список перспективних бізнес-ідей для жінок, які полюбляють займатись “хенд-мейдом”.
Головне не перекладати свої невдачі на законодавство, податки і відсутність початкового капіталу. Поступове відновлення економіки України в 2019 і 2020 роках дозволить починаючим підприємцям реалізувати багато цікавих бізнес-ідей.
Бізнес-ідея №1. Вишивання на замовлення. Щоб бізнес приносив свої плоди, слід створити сторінки в соціальних мережах, продемонструвати фото вже виконаних робіт. Опанувавши мистецтво вишивки нитками, стрічками і бісером, можна створювати не лише вишуканий дорогий одяг, але і вишиті рушники, декоративні подушки, ікони, сумки і навіть взуття.
Бізнес-ідея №2. Оранжерея. Бізнес без великих витрат. Якщо спочатку треба буде витратити засоби на купівлю насіння і цибулин, то з часом можна буде навчитися їх розмножувати, і, отже, отримувати чистий прибуток.
Бізнес-ідея № 3. Виготовлення мила. Такий натуральний продукт все більше завойовує ринок, адже окрім очищення шкіри, також допомагає вирішити і інші питання, зокрема: зволоження, зменшення роздратування, боротьби з целюлітом і тому подібне. Навчитися варити мило нескладно, і спеціальні сертифікати для цього не потрібно.
Бізнес-ідея № 4. Виготовлення екокосметики. Косметика, яка має у собі корисні складові, неймовірно популярна. Для того, щоб навчитися її створювати, можна відвідати спеціальні майстер-класи.
Бізнес-ідея № 5. Виготовлення прикрас. Українці люблять прикраси з натуральних каменів і бісеру. Особливою популярністю користуються сережки і намисто в етнічному стилі.
Бізнес – ідея №6. Виготовлення ялинкових прикрас. Такі іграшки необов’язково повинні виготовлятися із скла. Прекраси виконуються з глини, дерева, тощо. Останніми роками українці все частіше купують різдвяні шкарпетки для декорування каміна, ялинки.
Бізнес – ідея № 7. Виготовлення м’яких іграшок. Вироби можуть мати різні розміри і вид. Найбільше шансів заробити на такий бізнес мають виробники актуальних іграшок (герої популярних мультфільмів, звірятка, символи року), персонажів для лялькового театру, тактильних виробів.
Бізнес-ідея №8. Пошив одягу для собак. Оскільки ця ніша практично повністю вільна, а попит у великих містах величезний, результати дуже несуттєвих вкладень можна буде побачити вже з першого місяця роботи. Для більшого прибутку можна запропонувати інші товари для тварин, наприклад: нашийники, повідці, іграшки.
Бізнес-ідея №9. Виготовлення фотоплакатів, фотомагнітів, фотокниг. Щоб займатися цією справою, треба придбати якісний принтер і фотопапір, додаткові канцелярські інструменти. Також треба уміти працювати з деякими дизайнерськими програмами або, хоч би фоторедакторами.
Бізнес – ідея № 10. Декорації для кенді-бара. Успіх бізнесу залежить від якості, оригінальності виробів і різноманітності пропозиції. Більше прибутку принесуть тематичні декорації з героями мультфільмів.