Навесні стартував набір героїв до телепроекту “Нові Лідери”, від Волині зголосилося 15 людей, які позиціонували себе як діячів суспільно вагомої сфери. Пропонуємо пригадати наразі найуспішніших.
Проект «Нові лідери» є громадською ініціативою, що реалізується у мережі Інтернет та в ефірі телевізійного каналу ICTV, а також за підтримки інших телеканалів в Україні.
Кожен аплікант – людина з метою і проектом. На першому етапі тривало ознайомлення з онлайн-анкетами учасників і голосування. Сформували топ-100, який на 50% складається з лідерів глядацького голосування та на інші 50% – з лідерів за оцінками відбіркового комітету.
Серед 15 волинян більше 100 голосів набрали п’ятеро: Сергій Чуріков, Алла Гонтар, Сергій Цюриць, Андрій Ткачук і Тарас Шкітер. Серед них у подальшому випробуванні втрималися Сергій Чуріков (1141 голосів) та Алла Гонтар (1099 голосів), а от Тараса Шкітера відзначила саме відбіркова комісія. Тепер саме ці троє готуються до найзапеклішого змагання: до 17 серпня учасники повинні підготувати презентації своїх програм, стан їх реалізації та досягнуті результати.
Опісля відбіркова рада сформує топ-10 лідерів, які стануть учасниками фінального телевізійного етапу конкурсу. Долю переможця визначить голосування телеглядачів, наразі ж шанси рівні. За підсумком глядацького голосування наприкінці Суперфіналу переможець/ниця проекту “Нові лідери” отримає грошовий приз – понад 1 млн. грн. До речі, учасники мають право залучати спонсорів з метою отримання фінансової, організаційної чи іншої підтримки в реалізації своїх програм.
Сергій Чуріков
Мета: Створити умови для легального ввезення вживаних авто з ЄС.
План:
- скасувати обмеження на ввезення та продаж усіх авто з пробігом. Установити розумні податки, які становитимуть близько 25% вартості авто (не більше 5% мита та 20% – “формула 5/20”).
Освіта
Закінчив з відзнакою ВДУ імені Лесі Українки у 2001 році за спеціальністю “всесвітня історія”. Із 1999 року паралельно навчався у Львівському Національному університеті ім. І. Франка (заочна форма) за спеціальністю “правознавство”, де закінчив навчання у 2004 році. 2002 – 2003 рр. – проходив строкову службу у Харківському навчальному центрі МНС України (м. Мерефа-3) – сержант запасу.
У 2016 році пройшов курс навчання “Політичні шляхи до вільних ринків та промоція підприємництва” у міжнародній академії лідерства. (International Academy for Leadership, Gummersbach, Germany).
Досвід роботи
2003 – 2005 рр. – працював юрисконсультом у СТзОВ “Україна”.
2004 – 2005 рр. – працював юрисконсультом ВАТ “Ковельське ШБУ № 63”.
2005 – 2007 рр. – приватний підприємець: юридичні послуги, кадрове агентство.
2007 р. по теперішній час – генеральний директор ПП МКА “Європейський Стандарт”.
2009 р. по теперішній час – голова правління EuroStandard Sp. z o.o. (Gdynia, Poland).
Алла Гонтар
Мета: Видобування місцевих корисних копалин для забезпечення комунальних закладів та малозабезпечених верств населення паливом.
План:
- Створення комунального підприємства (робочих місць).
- Підготовка нормативно-правової документації на земельну ділянку площею 13 га для видобування торфу до 2 метрів для власних потреб.
- Підготовка площі для добування торфу. Придбання (або оренда) техніки для валкування та пресування торфу.
- Рекультивація земельної ділянки під пасовище. Забезпечення комунальних закладів та малозабезпечених громадян паливом.
- Розробка та подання інформації про корисні копалини інвесторам.
Освіта
1991-1995 рр. – Луцьке педагогічне училище ім. Ярослава Галана, спеціальність “Вчитель початкових класів з додатковим образотворчим мистецтвом”.
1996-2001 рр. – Волинський держаний університет імені Лесі Українки, факультет “Соціальна педагогіка”.
З 2018 року – Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, сертифікаційна програма – “Юрист у сфері місцевого самоврядування”.
https://www.youtube.com/watch?v=Ea_YZg46O0g
Досвід роботи
1995-1997 рр. – вчитель початкових класів;
З 1998 року – підприємець;
2000-2008 рр. – співзасновник та директор українсько-німецького ТзОВ “ЕВА”;
1999-2004 рр. – депутат Журавичівської сільської ради;
З 2015 року – Журавичівський сільський голова.
Тарас Шкітер
Мета: проект «Захист інтересів виборців в округах без депутатів» спрямований на вирішення проблеми належного представництва інтересів громадян у місцевих радах України, захист їхніх інтересів та актуалізація необхідності зміни виборчої системи.
План:
- лютий 2018 р. – грудень 2019 р.: Ознайомлення мешканців із механізмом залучення коштів на «округи без депутатів».
- вересень 2018 р. – грудень 2019 р.: Проведення інформаційної кампанії на загальнонаціональному рівні про проблематику «округів без депутатів» та надання консультацій представникам інших органів місцевого самоврядування щодо розробки подібних програм та шляхів їх реалізації.
Проміжною метою проекту є підвищення рівня бюджетного фінансування 12 територіальних виборчих округів, від яких не було обрано депутатів до Луцької міської ради. Кінцевою метою проекту є розробка пропозицій щодо вдосконалення виборчого законодавства, які унеможливлюватимуть існування «округів без депутатів» в Україні.
Освіта
2008 – 2013 рр. – навчався у ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія». Спеціальність – стоматологія.
У 2015 році пройшов курс з медіа та журналістики, написання текстів та підготовки контенту у «Вільній школі журналістики». У 2017 році пройшов курс з політтехнологій та технологій PR у «Вільній школі політтехнологій та PR».
Досвід роботи
2013 – 2015 рр. – проходив інтернатуру у Волинській обласні клінічній лікарні у відділенні щелепно-лицевої та пластичної хірургії.
Із 2015 року до сьогодні – працює в ТОВ «Контент менеджмент груп». Генеральний продюсер суспільно-політичного ток-шоу «Протилежний погляд LIVE», директор ТОВ «Інформаційне агенство «Конкурент».
Інформацію підготовлено за матеріалами https://novilidery.com/. Фото учасників із мережі фейсбук.
В Луцьку діє місцевий спільнокошт Луцьк.Ідея: без жодних зволікань готовий допомогти добрим намірам справдитися. Реєстрація і додавання проекту на сайт є безкоштовними.