Журналісти ВолиньТоп створили рейтинг п’ятірки найкращих блогерів Луцька за кількістю підписників та активністю аудиторії.
Серед надзвичайної кількості сторінок та блогів у соціальній мережі Instagram, є й ті, що надихають та допомагають людям досягати своїх цілей, мотивують. Десятки тисяч людей слідкують за блогерами кожного дня: переглядають їх історії, вподобають дописи та переписуються з ними у коментарях. Блогерство для когось є професією, а для когось — улюбленою справою. Втім, усі ці люди є успішними та відомими у Луцьку. Тому, ми вирішили створити відповідний рейтинг та поставити їм деякі запитання:
1.Що для вас Instagram – робота чи відрада для душі?
2.Як стати відомим блогером звичайному користувачу?
Отож, п’ять найкращих блогерів Луцька та їх відповіді на наші запитання:
@lerkazukerka
89,6 тисячі підписників
Для мене інстаграм — це можливість. Можливість розвиватись, знайомитись, надихатись, творити, бути потрібною, вдосконалюватись. Можливість стати кращою версією себе. Перш за все, потрібно розуміти, що це блогерство – не для всіх. Можливо це прозвучить грубувато, але окрім бажання потрібно бути розумним, усвідомленим, цікавим, бо інакше ти ніяк не зацікавиш і не втримаєш велику аудиторію.
Зараз інстаграм — зовсім не той, як був тоді, коли всі постили селфі і їжу. Зараз тут величезна конкуренція і в плані фото, і інформації, яку всі подають. Тут треба мати родзинку, щоб зацікавити когось. Ну і бути собою — це обов‘язково. Тут вже є всі кому не лінь, але другого тебе тут немає.
@olya
92,3 тисячі підписників
Для мене інстаграм — це задоволення. Спочатку розвивала свою сторінку саме з робочою ціллю. Це були ті часи, коли твоє портфоліо-то інстаграм (до речі, ці принципи і досі актуальні, тільки умови стали більш жорсткі. Тепер на кастингах для показів чи фотозйомки відіграє роль кількість підписників у твоїй інста) А з виходом на пенсію, моя любов до фотографії перекочувала в інста. З часом почались питання у дірект стосовно догляду за собою, а потім і моментів у материнстві. Тому вирішила ділитись актуальними темами на загал. Багато в яких питаннях у мене не зовсім традиційний підхід і тим самим мені подобається спонукати людей розглядати ситуацію з багатьох сторін. Принаймні задуматись. І щиро кайфую, коли отримую слова вдячності. Інста дуже крута інформативна платформа, якщо її використовувати з розумом! Стосовно блогерів-новачків, то я не позиціоную себе, як блогер, а роблю те, що подобається. Моя сторінка пройшла багато видозмін і досі проходить. За «модельних» часів була більш актуальна та публіка була іноземна. Там зовсім інші алгоритми роботи. Коли набрала свої 80тис фоловерів, то менеджмент компанії запропонував докупити 20 щоб було 100тис і зробити сторінку офіційною. Це було ще роки три тому. Якраз в той період я вирішила покинути бізнес і відповідно закинула інсту. Інста відправив в тіньовий блок за ті фейкові 20тис. Тому моя порада номер один — не накручуйте підписників. Порада номер два – оберіть свою аудиторію. В мене досі з тим проблеми, бо після повернення на Україну, вперше за 10 років почала робити дописи українською та російською мовами. Англійськомовна аудиторія почала зливатись. Тому каша. Так що відразу виберіть якою мовою будете транслювати у світ зі своєї сторінки. До слова, «пострадянський» глядач скупий на лайки та позитивні коментарі. Враховуйте це. Будьте готовим, що це робота 24/7. Потрібно крутитись, щоб бути цікавим, бо завдяки тому ж інста люди стали балувані. Звідси наступна порада: не ставай блогером, цінуй свій час. Хіба якщо це все що ти хочеш і мріяв, готовий хайпити кожну секунду, тоді вперед, я буду твоїм фоловером.
@tattingkate
221 тисяча підписників
Для мене інстаграм — улюблена робота, доведена до автоматизму.
Задля того, аби стати блогером потрібно прийти до мене на курс РННР (Розбагатіти Не На Рекламі) там розберемо все про те, яку тему блогу обрати, як оформити профіль, яка реклама в блогерів ефективна і як монетизувати акаунт з нуля.
@iradi
20 тисяч підписників
Ви знаєте, є такий мій улюблений вислів: «Краткость — сестра таланта». Тому мої відповіді такі:
Інстаграм для мене — задоволення і звісно ж робота. Блогеру новачку потрібно бажання і звісно невпинно навчатись новому.
@irencool_mom
34, 6 тисячі підписників
Інстаграм для мене — улюблене заняття та можливість доносити до суспільства корисні речі, нові проекти, ідеї та просувати власну фотостудію. Найголовніше, що потрібно новачку-блогеру — зрозуміти, чим він корисний. Адже, блог повинен нести в собі відповідну інформаційну наповненість, сенс. Якщо ви будете розповідати про свої сніданки, сни і прогулянки, то ви маєте бути, як мінімум президентом, аби люди на вас за це підписувались. Тому, блог має бути корисним. Другим моментом успішної складової є індивідуальність. Ви маєте відрізнятись від всіх. Це ви можете зробити шляхом візуального контенту, або ж нестандартного інформаційного контенту.
Використання цього матеріалу можливе лише з зазначенням імені автора та гіперпосиланням на сайт ВолиньТоп.