< /div>
Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вкотре б’є на сполох, аби законодавчо закріпити та врегулювати перевезення ургентників. Проте ні волинські обранці, ні члени постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я людини, материнства та дитинства не підтримують закликів працівників Центру. Останні ж нарікають, що головні лікарі ЦРЛ Волині, міських лікарень і ТМО повинні організовувати роботу своєї установи, виходячи із власних засобів та можливостей, а не експлуатувати швидку допомогу Центру екстреної медичної допомоги.
«Нам видали наказ для транспортування спеціалістів. Поки від останніх скарг не надходило. Але річ у тім, що ніде немає жодного документу, який би носив юридичне підкріплення діяльності саме перевезення ургентних медиків. Цікаво, що ще в липні депутати Волинської обласної ради підтримали ...
Читати новину на сайті slovovolyni.com
Мітки новини:
Волинські швидкі використовують таксі