Харчові продукти ледь не найбільше “витягують” коштів з нашого гаманця. Однак, ми розповімо вам про те, як стати заощадливішим.
Здавалось би, можна купувати дешевші продукти, або ж їсти рідше. Але, наші поради не ґрунтуватимуться на якихось обмеженнях, вони допоможуть вам підходити до покупок раціональніше. Бо заходячи до місцевих супермаркетів, можна побачити покупців з вщент заповненими кошиками, але якщо придивитись ретельніше, то половина з їх покупок – не потрібне. Усілякі солодощі, снеки, швидке харчування – коштує чимало, а користі взагалі не приносить. Отож, прислухайтесь до наших порад та ви помітите позитивні зміни у власному гаманці.
Звертайте увагу на акції
Якщо ви вважаєте, що продукти, які продаються дещо дешевше – погані, то це не так. Міф думати, що вони прострочені або ж зіпсовані, бо магазин несе неабияку відповідальність за якість свого товару, і не важливо – акційний він, чи ні. Таким чином, якщо купувати декілька акційних товарів, то можна заощадити неабияку суму. Однак, зважайте на термін придатності та естетичний вид пакування.
Використовуйте готівку
Річ у тому, що з віртуальними коштами набагато легше “розлучатися”. Отож, в вас буде спокуса придбати більше, аніж потрібно.
Беріть невеликі візки
Усі великі кошички в супермаркетах – маркетинговий хід. Адже, покупець буде намагатись наповнити її більше, аніж потрібно. Це закладено на підсвідомому рівні. Найоптимальнішим варіантом стануть спеціальні, магазинні торби з натуральних матеріалів, які не вміщують багато. Отож, покупки стануть обдуманішими.
Купуйте продукти з верхніх полиць
Знову ж таки, завдяки розумним маркетологами найдорожчі продукти розміщуються на рівні очей. Ті, що дешевші – нижче, або вище. А також, це стосується терміну придатності. Найпершими стоять продукти ті, які скоро стануть простроченими, а от далі – товар свіжіший.
Не ходіть до магазину голодними
Найкраще, відвідувати магазин після смачного перекусу, або ж повноцінного приймання їжі. Адже, відчуття голоду буде керувати вами, і не дивуйтесь, якщо удома побачите купу непотрібних продуктів у пакеті. Підсвідомо голодна людина буде купувати “усе смачненьке”, але це нанесе шкоди вашому бюджету.