Чи не кожен безробітний, час від часу натрапляв на оголошення “робота в інтернеті”. Однак, ми вирішили розповісти вам про безпечні методи заробітку з дому.
На жаль, дуже багато подібних оголошень нічого спільного з реальним заробітком не мають. В них людям часто обіцяють захмарні кошти за не важку роботу. Але, такі пропозиції вас відразу мають насторожувати, тому що навіть з дому потрібно докладати зусиль задля того, аби заробити.
Насправді, думка стосовно того, що вдома працювати легше — доволі сумнівна. Адже, ми часто відволікаємось на якісь буденні речі, якщо у дома є діти, то їм, відповідно, також потрібна увага батьків. Домашні улюбленці, щоденні клопоти, обов’язки — усе це забирає наш час та понижує нашу продуктивність. Тому, важливо відмежовуватись від рутини та вміти зосередитись на роботі навіть сидячи на улюбленому дивані. А також, радимо хоча б раз у тиждень користуватись послугами коворкінгу — вільного простору для роботи. Це піде вам на користь.
Отож, є два варіанти заробляти кошти з дому:
- фріланс;
- продаж товарів.
Фрілансом здебільшого займаються журналісти, редактори, програмісти, смм-менеджери тощо. Тобто ті, хто за специфікою власної спеціальності може працювати з дому. Якщо ви ще не знайомі з цією сферою, то радимо скористатись найвідомішими сайтами, де можна спробувати себе у якомусь цікавому проекті, або ж знайти легкий підробіток на перший час. До прикладу, сайт “Freelancehunt”, або ж “Freelance.ua”. Гортайте стрічку завдань, ставте приблизну ціну та пишіть свої пропозиції у коментарях, і можливо, замовник обере саме вас. Однак, слід додати з власного досвіду, що відразу можете не вийти. Але, якщо ви поставите 10 пропозицій, то 11 точно буде ваша! Головне, не опускати руки.
Продажем товарів займаються здебільшого мами у декреті. Адже, чудова нагода заробити кошти, нічого важкого при цьому не роблячи та не витрачаючи купу часу. До прикладу, більшість жінок виготовляють солодощі на замовлення, хенд-мейд мило, косметику, займаються пошиттям речей, постільної білизни, або ж обирають ще легший спосіб – дропшипінг.
Ви повинні ретельно обдумати план того, чим хочете займатись. Адже, якщо ви ніколи не тримали у руках голку з ниткою, то, мабуть, займатись пошиттям одягу — не найкраща ідея. Однак, якщо ви полюбляєте ласувати свою родину смачненьким, то чому не спробувати робити це на замовлення?
А якщо вам до вподоби швидка робота в інтернеті, то обирайте дропшипінг. Ваша робота полягатиме у тому, аби знайти постачальника одягу, продемонструвати його товар своїм потенційним клієнтам, поставити ціну з націнкою, і продати його. А націнка — це ваш заробіток. Робота не важка, але доволі складно знайти свого покупця в інтернеті. Однак, якщо докладати зусиль, то в вас неодмінно усе вийде!