/public/images/rss.png” src=”/public/images/rss.png” width=”26″ height=”26″ alt=”” class=”lozad pull-left”> RSS Контакти
Неділя 14:34
25 Травня 2025
- Новини
- Луцьк
- Волинь
- Україна
- Світ
- Політика
- Економіка
- Гроші
- Бізнес
- Нерухомість
- НП
- Соціум
- Медицина
- Освіта
- Довкілля
- Вікенд
- Релігія
- Благодійництво
- Техно, IT
- Культура
- Музика
- Кіно
- Література
- Мистецтво
- Історія
- Авто
- Спорт
- Таблоїд
- Проекти ВН
- Акценти
- Трибуна
- повідом новину
- Аверс
Інтерв’юАналітикаФотоВідеоБлогиДосьєАнонсиПопулярне Запитай юриста PDF-архів газети
Зеленський після рекордної атаки: Мовчання Америки та інших заохочують Путіна
Сьогодні 13:58 Коментарів: 0 0 Твіт
Президент Володимир Зеленський після нової рекордної атаки росіян закликає до санкцій проти РФ.
Він повідомив, що цілями майже 300 дронів та 70 ракет були Київ та область, Житомирщина, Хмельниччина, Тернопільщина, Чернігівщина, Сумщина, Одещина, Полтавщина, Дніпропетровщина, Миколаївщина, Харківщина й Черкащина.
«Кожен такий терористичний російський удар – це достатня причина для нових санкцій проти Росії. Росія затягує цю війну й щодня продовжує вбивати. Світ може піти на вікенд, але війна триває, попри вихідні та будні. Це не можна ігнорувати. Мовчання Америки, мовчання інших у світі лише заохочує Путіна.
Без справді сильного тиску на російське керівництво не зупинити цю жорстокість. Санкції точно допоможуть. Рішучість зараз має значення – рішучість Сполучених Штатів, рішучість європейських країн, усіх тих у світі, хто хоче миру. Світ знає всі слабкості російської економіки. Зупинити війну можливо, але виключно завдяки потрібній силі тиску на Росію. Путіна треба змусити думати не про запуски ракет, а про закінчення війни», – заявив Президент.
Читати ще: Масована російська атака: є загиблі на Житомирщині, Київщині, Хмельниччині, у Миколаєві
За даними Повітряних сил, у ніч на 25 травня противник здійснив комбінований удар по Україні із застосуванням 367-ми засобів повітряного нападу противника – понад 310 з них знищені або локаційно втрачені.
Зокрема в небі над Україною збили 45 російських крилатих ракет, а також знешкодили 266 із 298 безпілотників.
З 20.40 суботи, 24 травня, росіяни здійснили комбінований удар по Україні із застосуванням 367 засобів повітряного нападу.
Зокрема російські війська атакували Україну 9 балістичними ракетами «Іскандер-М/KN-23» (район пусків – Курська обл. – РФ); 55 крилатими ракетами повітряного та морського базування Х-101, «Калібр» із літаків стратегічної авіації Ту-95, Ту-160 (райони пусків – Саратовська область, акваторія Чорного моря); 1 крилатою ракетою Х-22 із літака Ту-22М3 (із повітряного простору над акваторією Чорного моря) та 4 керованими авіаційними ракетами Х-59/69 із літаків тактичної авіації (пуски з північного напрямку).
Також протягом ночі ворог атакував 298 ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Брянськ, Міллерово, Курськ, Орел, Приморсько-Ахтарськ – РФ.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
За попередніми даними, станом на 09.00 неділі, 25 травня, протиповітряною обороною збиті 45 крилатих ракет Х-101, «Калібр», 2 ракети Х-59/69 локаційно втрачені.
Також в результаті бойової роботи знешкоджені 266 ворожих БпЛА типу Shahed та безпілотників інших типів на сході, півночі, півдні, заході та в центрі країни. 139 – збиті вогневими засобами ураження, 127 – локаційно втрачені/подавлені РЕБ.
Внаслідок ворожої атаки постраждали більшість регіонів України.
Зафіксовані влучання засобів повітряного нападу ворога у 22 локаціях, а також падіння збитих крилатих ракет та ударних БпЛА у 15 локаціях.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити