Луцький виконком хотів витратити 75 тисяч, щоб не голосувати руками

15:48    volynpost.com
Фото: volynpost.com

Члени виконкому Луцької міської ради хотіли витратити 75 тисяч гривень на впровадження електронного голосування, але передумали.

Ініціаторами таких нововведень стали двоє членів виконавчого комітету: Богдан Климчук і Сергій Григоренко.

На сьогодні члени міськвиконкому працюють у приміщенні Центру надання адміністративних послуг, в якому ведеться відеотрансляція засідання. Рішення приймаються шляхом підняття рук.

Натомість Сергій Григоренко запропонував «перебратись» членам виконкому у сесійну залу Луцької міської ради і там проводити засідання. Планується, що депутати голосуватимуть за проекти рішень через електронну систему, якою під час сесії користуються луцькі депутати. Але для цього необхідно розробити електронні картки і перепрограмувати електронну систему голосування.

«За таких умов засідання виконкому буде прозорішим, ми зможемо бачити на електронному табло поіменне голосування за проекти рішень. Також виступаючі не порушуватимуть регламент виступу, бо система автоматично вимикатиме мікрофон. Якщо будуть передбачені кошти на це у міському бюджеті, то вже із 1 лютого буде змога працювати у ...

Читати новину на сайті volynpost.com
Мітки новини:  Луцький    виконком    хотів    витратити    тисяч    щоб    голосувати    руками    

Читати також

Про нас
news.lutsk.ua
Новини Луцька
Соpyright © 2013-2014