Конфлікт стався біля приміщення закладу, де чоловіки працюють. 28-річний обвинувачений на ґрунті довготривалих неприязних відносин вдарив головою в обличчя потерпілого, який від удару присів. Однак зловмиснику здалося таке покарання за образи недостатнім, тож він ще двічі вдарив колегу ногою.
До чергової частини Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області надійшло звернення від місцевого жителя. Чоловік повідомив правоохоронцям про те, що його побив колега на роботі. Про це повідомили у СЗГ УМВС Волині. За вказаним фактом слідчим відділенням Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області відкрито кримінальне провадження за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Тепер чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.
...
Читати новину на сайті pravda.lutsk.ua
Мітки новини: Волині побилися колеги
|