На Волині посадовець «погорів» на хабарі

17:37    slovovolyni.com
Фото: slovovolyni.com

Посадовець вимагав та отримав більше 120 тисяч гривень за сприяння у виділенні земельних ділянок під індивідуальне будівництво.

Протиправну діяльність спеціаліста-землевпорядни ка Піддубцівської сільської ради Ківерцівського району викрили працівники управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області, - повідомляють у відомстві.

- У рамках кримінального провадження, розпочатого за статтею 368 Кримінального кодексу України, правоохоронці провели комплекс заходів щодо документування вимагання та отримання неправомірної вигоди 25-річним державного службовця, – розповів начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига. – Посадовець «оцінив» сприяння у виділенні 30-річний жительці обласного центру земельної ділянки під індивідуальне будівництво на території сільської ради у майже 85 тисяч гривень. У вересні жінка передала «помічнику» завдаток – 8500 гривень, а на початку грудня – решту коштів у сумі 76 тисяч гривень. Під час отримання неправомірної вигоди землевпорядника затримали.

Окрім того, у ході проведення оперативних заходів за вказаним кримінальним провадженням встановлено додатковий епізод протиправної діяльності ...

Читати новину на сайті slovovolyni.com
Мітки новини:  Волині    посадовець    погорів    хабарі    

Читати також

Про нас
news.lutsk.ua
Новини Луцька
Соpyright © 2013-2014