Зловмисник, перебуваючи в кафе у селище Ратне, скоїв крадіжку. Скориставшись тим, що у приміщенні закладу не було ні відвідувачів, ні обслуговуючого персоналу, чоловік викрав із барної стійки чоловічу барсетку, чим завдав потерпілому матеріальних збитків на 180 гривень.
Раніше судимий спритник вкотре потрапив у поле зору правоохоронців, оскільки знову взявся за незаконний промисел. Про це інформує СЗГ УМВС України у Волинській області. Згодом злодія затримали правоохоронці, а викрадену річ вилучили у нього вдома, тож спритникові знову довелося постати перед судом.
Ратнівський районний суд Волинської області визнав підсудного винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України, та призначив йому покарання – рік позбавлення волі. Однак, враховуючи те, що підсудний на момент вчинення правопорушення був умовно-достроковозвільнен ий на один рік і два місяці, тож за сукупністю вироків до призначеного покарання приєднали невідбуту частину покарання за попереднім вироком. У результаті волинянин півтора року проведе за ґратами.
...
Читати новину на сайті pravda.lutsk.ua
Мітки новини: Волині злодій загримів грати
|