Українське кіно побачать європейці

18:46    volynpost.com
Фото: volynpost.com

Дні українського кіно в Мюнхені відбудуться 5-7 грудня і представлять найкращі українські фільми останніх років та найяскравіші короткометражки 44-го МКФ "Молодість".

Про це заявив на прес-конференції у середу, 3 січня, гендиректор "Молодості" Андрій Халпахчі, - передає "Укрінформ< /a>".

"Програму Днів ми відкриваємо 5 грудня у залі Університету телебачення та кіно Мюнхена. Дуже важливо, що ми включили короткометражні стрічки. Першого дня покази відбуватимуться за запрошеннями. В наступні дні квитки продаватимуться за демократичними цінами - по 5 євро. І всі квитки вже майже викуплені, дуже багато охочих. Всі зібрані кошти наші співорганізатори з Німеччини вирішили перерахувати в Україну дітям-біженцям", - зазначив Халпахчі.


За його словами, кожен фільм представлятиме творча група. Зокрема, фільм-відкриття "Поводир" Олеся Саніна представить продюсер Ігор Савиченко, "Національний короткий метр" - переможець цьогорічного МКФ "Молодість" Нікон Романченко, "Брати. Остання сповідь" - режисер ...

Читати новину на сайті volynpost.com
Мітки новини:  Українське    кіно    побачать    європейці    

Читати також

Про нас
news.lutsk.ua
Новини Луцька
Соpyright © 2013-2014