Українським олігархам завдано сильний удар

20:45    pravda.lutsk.ua
Фото: pravda.lutsk.ua

«Цей уряд - сильний удар по наших олігархах, тому що у них скрізь по всіх міністерствах є зв`язки. Наші олігархи сильні не тим, що вони дотепні, а тим, що у них є зв`язки. Іноземці, які прийшли в міністерства, цей зв`язок розривають» , - сказав Небоженко.

Новий Кабінет міністрів завдав по українських олігархах сильний удар. Про це в коментарі заявив керівник центру соціологічних досліджень «Український барометр» Віктор Небоженко. Посилаючись на «Обозреватель», інформує «Волинська правда». Експерт розповів, як новим міністрам залучити інвесторів в Україні.  

Крім того, новий уряд є технічним, адже, за словами експерта, технічним прем`єр-міністром є і Яценюк.

«Технічний уряд - це уряд, який має доступ до грошей і фінансовим інститутам, вони займаються бюджетом. Це добре, тому що МВФ, не дивлячись на війну, буде фінансувати Україну. Це удар по Кремлю. Захід вже виграв кілька етапів. Перший - це те , що війна біля донецького аеропорту зупинена. Другий - те, що в наш Кабмін прийшли іноземці, вороги Путіна: грузини для нього це погано; литовці ще гірше; а американці - це взагалі породження пекла. Так що новий Кабмін спрямований на відрив ...

Читати новину на сайті pravda.lutsk.ua
Мітки новини:  Українським    олігархам    завдано    сильний    удар    

Читати також

Про нас
news.lutsk.ua
Новини Луцька
Соpyright © 2013-2014