Як луцький «Авангард» готують то матчу

16:22    pravda.lutsk.ua
Фото: pravda.lutsk.ua

Водночас готується до матчу й домашня арена клубу. Вболівальники пригадують, що погодні умови під час останніх двох турів чемпіонату України були примхливими. Особливо "дісталося" "Волині", яка двічі поспіль грала на газоні, який пережив негоду.

Цими днями футболісти «Волині» розпочали підготовку до домашнього поєдинку проти харківського «Металіста», який відбудеться у неділю 7 грудня о 14. 00. Про це повідомляє прес-служба ФК «Волинь». Футбо льне поле луцького «Авангарду» вчасно звільнили від снігу й накрили плівкою, яка захищає газон від морозу. Водночас, за словами начальника департаменту спортивних споруд ФК «Волинь» Віктора Шелигіна, працівники стадіону постійно стежать за станом газону, аби визначити, чи промерзає грунт. «Якщо буде необхідно увімкнути підігрів, ми оперативно це зробимо у будь-який момент», - каже Віктор Сергійович.

Плівку знімуть з газону безпосередньо перед матчем, тому є всі передумови сподіватися на те, що газон не буде перешкодою для якісного футболу. Крім того, синоптики наразі не обіцяють у найближчі дні опади.

...

Читати новину на сайті pravda.lutsk.ua
Мітки новини:  луцький    Авангард    готують    матчу    

Читати також

Про нас
news.lutsk.ua
Новини Луцька
Соpyright © 2013-2014